Twórz. Wspieraj. Zarabiaj

Twórz. Wspieraj. Zarabiaj.

TWZ-1

A gdyby tak ułatwić sobie pracę i zarabianie?

Niezależnie od tego czy zarabiasz na własny rachunek czy też na etacie, jesteś mikroprzedsiębiorcą. Podczas serii pięciu spotkań, posługując się zarówno narzędziami biznesowymi jaki i coachingowymi pomagam osobom, z którymi pracuję wprowadzić zmiany, które umożliwiają im zarabianie w zgodzie z sobą,  wnosząc wartość do życia innych. 

Kiedy po dziesięciu latach w korporacjach zdecydowałam się na założenie własnej działalności nie sądziłam, że przyjdzie mi mierzyć się z tak wieloma wyzwaniami. Bardzo dużo się nauczyłam. Teraz chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniami, aby Twój czas na etacie mógł być bardziej satysfakcjonujący lub aby Twoje przejście na własny rachunek mogło być łatwiejsze.

Podczas 5 spotkań ze mną możesz przypomnieć sobie, co zawsze chciałeś w życiu robić i sprawdzić czy można na tym pomyśle zbudować biznes. Możesz też pracować nad działaniami, które pozwolą Ci w obecnej pracy realizować Twoją propozycję wartości. Propozycja wartości, to to co możesz i chcesz wnieść do życia innych i inni są gotowi Ci za to płacić.

Zawartość programu jest zawsze dopasowana do potrzeb klienta i najczęściej obejmuje: inwentaryzację mocnych stron, opracowanie propozycji wartości, komunikację swojej propozycji, opracowanie i weryfikację modelu biznesowego, przygotowanie planu działania i realizacja pierwszych kroków, pozyskiwanie pierwszych klientów itp.

Porozmawiajmy, żeby zobaczyć czy praca ze mną może Ci pomóc łatwiej zarabiać.  Pierwsze spotkanie jest zawsze bezpłatne i nie wiąże się z koniecznością dalszej pracy ze mną.