O Nas

Ellementy to butik trenerski.

Pomagamy ludziom w biznesie łatwiej zarabiać.

Uważamy, że ludzie mają większą satysfakcję z pracy i osiągają lepsze rezultaty jeśli świadomie wykorzystują swoje mocne strony, działają asertywnie i potrafią patrzeć na swoje działania oczami swoich klientów.

Wspieramy zespoły biznesowe poprzez Treningi Brown Bag i warsztaty, których program tworzony jest w odpowiedzi na potrzeby klienta. Specjalizujemy się w obszarach skutecznej komunikacji, przywództwa oraz budowania relacji z klientami.

Z osobami, które chcą zarabiać łatwiej, będąc na etacie lub rozwijając własną działalność pracuję z wykorzystaniem programu coachingowo – mentoringowego Twórz. Wspieraj. Zarabiaj.

 

ewapiEwa Pietruszczak – trener, konsultant biznesowy. Łączę dziesięcioletnie doświadczenie marketingowe w międzynarodowych korporacjach z przygotowaniem i praktyką trenerską. Pomagam zespołom biznesowym łatwiej współpracować. Potrafię patrzeć na zespół z trzech perspektyw – członka zespołu, szefa zespołu i trenera, ponieważ mam doświadczenia z każdej z tych ról. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniami korporatki, która rozpoczęła pracę na własny rachunek, pomagając osobom, które chcą zarabiać tworząc i wspierając innych.

Mam przyjemność realizować projekty z  Marcinem Chydzińskim, Jakubem Zającem. Cieszę się także ze współpracy z Pracownią Gier Szkoleniowych i Innovatiką.

 


kkkkMarcin Chydziński
– trener, scriptdoctor i scenarzysta. W Centrum Nauki Kopernik odpowiadał za jakość pokazów, warsztatów i wszelkich form kontaktu z publicznością. Opracował i wprowadził jeden z najlepszych w Europie systemów tworzenia i prowadzenia pokazów naukowych. Prowadzi indywidualne coachingi i  warsztaty z obszarów wystąpień publicznych, autoprezentacji, rozwoju kreatywności i komunikacji. Marcin prowadzi Trening Brown Bag Prezentacje i Treningi Brown Bag Zespół.

 


zającJakub Zając 
– trener biznesu i konsultant. W Akademii Psychologii Przywództwa Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej pracuje  z liderami nad rozwojem ich kluczowych kompetencji. Jest członkiem think-tanku psychologii biznesu Values, gdzie rozwija wiedzę z obszarów nowoczesnego zarządzania, edukacji  i humanistyki dla biznesu. Jakub prowadzi projekty związane ze skuteczną komunikacją i wywieraniem wpływu.