Realizacje

Realizacje

marialalik-540x580Maria Lalik, coach, współzałożycielka firmy Heart Plan.

„Dzięki swojemu biznesowemu wglądowi, Ewa pomogła mi sformułować wizję i działalność mojej firmy, w klarowny przekaz. Konieczny był on dla mnie do uporządkowania i wzmocnienia strategii działania, koncentracji na właściwej grupie klientów, znacznie zwiększając efektywność mojej przedsiębiorczości. Dodatkową wartością była dla mnie atmosfera spotkań, stanowiąca wspaniały balans profesjonalizmu i swobody. „


Ania do newsletteraAnna Kaczorowska, trener osobisty, założycielka Pozytywnej Siły Fitnessu

„Spotkania z Ewą pomogły mi jednoznacznie określić obszar mojej pracy i firmy. Wiem w jakim kierunku chcę iść i gdzie szukać klientek. To dzięki Ewie jestem tu, gdzie jestem i poznaję dokładnie te osoby, z którymi chciałam pracować. Jeszcze kilka miesięcy temu nie znałam ani jednej 😀 a teraz prowadzę treningi personalne z 5 osobami i każdego dnia mam zajęcia grupowe!”

JoJo Harper, dziennikarz, założyciel The Varsovian

„Ewa pomogła mi w opracowaniu modelu biznesowego i strategii marketingowej. Dzięki naszym rozmowom, łatwiej było mi zobaczyć potrzeby klienta i zdefiniować kto będzie tworzył społeczność The Varsovian. Pytania, które zadawała Ewa, często sprowadzały nas na ziemię i zachęcały do poszukiwania niestandrowych rozwiązań.”